משחקי הכס שלנו – על ליווי ה-סדרה בניו מדיה

אחד מהפרויקטים המרגשים שיש לנו זכות לקחת בהם חלק, הוא ליווי "משחקי הכס" במדיה חדשה. מזה כחמש שנים שאנחנו מלווים את סדרת הטלוויזיה הגדולה של העשור, ברשתות חברתיות ובזירות תוכן ברשת, בעבור חברת yes, כחלק משלל שירותי התוכן שאנחנו מספקים לחברה.

משחקי הפייס

הסדרה חצתה מזמן את גבולות המסך הקטן, והפכה לתופעה תרבותית, ולאחד הנושאים המדוברים בעולם ברשתות חברתיות. סיקור רשמי שלה במדיה חדשה – הוא תענוג מקצועי של ממש.

בהתחלה, אנחנו מודים על האמת, ההתלהבות שלנו הייתה חלקית. את הספרים לא קראנו ובניגוד לאנשים אחרים, לא זכרנו בעל-פה את הבתים, המשפחות, הממלכות והדמויות. זה כמובן השתנה תוך זמן קצר, וגם אנחנו נסחפנו למערבולת של מתים, מלכים, בגידות וחידודים, כמו שאר העולם.

ככל שהעונות התקדמו, הסדרה צברה תאוצה והפכה לאחד הנושאים המדוברים ביותר במדיה החברתית. תוך עבודה צמודה עם צוותי הניו מדיה, התוכן והשיווק של yes, בנינו תוכנית שיחה עשירה וחופרת למדי – שכוללת כמתבקש הצצות לפרקים ולקטעי וידאו – ולצידם שפע של ניתוחים בבלוג החברה אותו אנו עורכים, ממים מקוריים, קטעי וידאו ועוד.

סיקור משחקי הכס בבלוג yes

בעונה האחרונה, השישית, ההיסטריה רק גדלה – בעיקר לקראת סיומה, בזכות שני הפרקים המופלאים שסגרו אותה. הנתונים היו כמובן מטורפים – עם מיליוני חשיפות לתכנים השונים שהעלינו במדיה החברתית, וצפיות בקטעי הווידאו. ניפגש בעונה הבאה!

משחקי
זקוקים לשירותי תוכן ושיווק במדיה חדשה? צרו איתנו קשר!

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי,‏ עם התגים , , , , .‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *