נותנים הקשב: על ניהול פעילות המדיה החברתית של הסדרה "תאג"ד" – מבית yes

הלקוח שלנו, yes, שעבורו אנו מנהלים את פעילות הפייסבוק ועורכים בלוג, מספק לנו הזדמנויות בלתי פוסקות לשלב בין שתיים מהאהבות הגדולות שלנו: טלוויזיה ומדיה חדשה. כל השקה של סדרת דגל של yes, היא בשבילנו חגיגה של ממש, שמאפשרת לנו ללמוד שפה חדשה, לצלול לעולם תוכן, לתפור לו ייצוג מתאים במדיה חברתית – ולהעניק לו, ביחד עם yes, חיים גם בזירה החשובה הזו.

לכן שמחנו במיוחד כשהחברים ב-yes סיפרו לנו על הסדרה תאג"ד, שרוקחת ממציאות חייהם של חיילים בבסיס מרוחק, דרמה יומית מרתקת, עמוסת הומור, סקס ומתח המפתחת שפה פנימית משלה. הצבא הוא שלב משמעותי גם בחיינו שלנו, ששירתנו בין השאר במוצב גל"צ ובשוחות הת"ש וזכרונות מהפרק הזה בחיינו מלווים אותנו, לטוב ולרע, עד היום. התחושה הזו, כך נדמה, משותפת לכל מי שהעביר שנתיים-שלוש מחייו במסגרת הירקרקה הזו.

הדרמה היומית הממכרת הזו עלתה לשידור יומי ב yesAction לפני כשבועיים ואת הבאזז שהיא מעוררת אנו מרגישים בדף הפייסבוק הער מאד שלה שאנו מנהלים, באינסטגרם שלה, שצבר בזמן הזה כ-10,000 עוקבים ובכתבות על הסדרה שאנו מפרסמים בבלוג yes, שנקראות אלפי פעמים. כל פוסט בדף הפייסבוק נחשף לעשרות אלפי גולשים ומושך מאות רבות של לייקים ותגובות, וזה המצב גם באינסטגרם.

מתוך דף הפייסבוק של תאג"ד

מתוך דף הפייסבוק של תאג"ד

מתוך פייסבוק תאג"ד ובלוג yes

מתוך פייסבוק תאג"ד ובלוג yes

שמחנו כשסתיו זיו, שאת העבודה שלה בדף הפייסבוק של החינוכית אהבנו מאד (מאד), החמיאה לדף הפייסבוק של תאג"ד ולבלוג yes, בפוסט בבלוג המצוין שלה. אנחנו ממליצים לקרוא, באובייקטיביות מלאה כמובן. טוב, בפקודה!

הקשב!

מתוך אינסטגרם תאג"ד

 

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כתיבה, ניהול דפי פייסבוק.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *