ניהול פעילות הפייסבוק וכתיבת אתר בית החולים הציבורי אסותא אשדוד

באחרונה התרחש אירוע בעל חשיבות היסטורית בישראל – נפתח בית החולים הציבורי החדש הראשון מזה 40 שנה, בית החולים הציבורי אסותא אשדוד. לנו, בסנונית תוכן, היה הכבוד ללוות את בית החולים בעולמות התוכן והמדיה החברתית, עוד משלב ההקמה.

אסותא מרכזים רפואיים היא אחד מלקוחותינו הוותיקים, כאשר אנו מנהלים את פעילות הפייסבוק של החברה וכותבים עבורה תכנים מזה כשש שנים. דף הפייסבוק של אסותא מרכזים רפואיים בניהולנו, הוא דף הפייסבוק הפעיל ביותר של בית חולים ישראלי, עם יותר מ-100 אלף אוהדים ומאות אלפי חשיפות בחודש.

דף הפייסבוק "אסותא מרכזים רפואיים"

ניהול דף הפייסבוק של בית החולים הציבורי אסותא אשדוד

שמחנו כאשר התבקשנו על ידי אסותא, ללוות בזירות אלו גם את בית החולים הציבורי החדש שלה. מזה כשנה וחצי שאנו מנהלים את דף הפייסבוק של בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, שצבר עד כה כ-26 אלף אוהדים. התרגשנו ללוות באמצעות הדף את תהליך הקמת בית החולים ולסייע לצוותי בית החולים לתקשר אותו לתושבי אשדוד והסביבה, ואנו שמחים להמשיך לעשות זאת כיום כשבית החולים פועל במתכונת מלאה.

דף הפייסבוק של בית החולים הציבורי אסותא אשדוד

כתיבת ועריכת אתר בית החולים הציבורי אסותא אשדוד

במהלך תקופה זו גם כתבנו וערכנו את תכני אתר בית החולים הציבורי אסותא אשדוד. כתיבת תכנים לאתר מסוג זה, הכולל מאות דפי תוכן של עשרות מחלקות, מרפאות, מכונים ושירותים היא משימה מורכבת. במסגרת העבודה על האתר ערכנו עשרות ראיונות עם רופאי בית החולים ועם אנשי הצוות שלו ועבדנו בצמוד עם מחלקת השיווק של בית החולים במטרה ליצור תוכן המציג את המידע הרפואי באופן מדוייק ומתאר נאמנה את שירותיו הרבים של בית החולים ואת רוחו.

אתר בית החולים הציבורי אסותא אשדוד

ניהול דף פייסבוק מועדון היולדות של בית החולים

באחרונה שמחנו לקחת על עצמנו משימה מרגשת במיוחד וללוות בפייסבוק גם את מועדון היולדות של בית החולים, המעמיד לרשות היולדות את חדרי הלידה ואת מחלקת היולדות החדשים והמתקדמים בארץ, בהם עובדים צוותים מסורים שעושים עבודת קודש. מועדון היולדות גם מציע לנשים ולגברים שאיתן, קורסי הכנה ללידה, סדנאות והדרכות שונות.

דף הפייסבוק של מועדון היולדות באסותא אשדוד

לאורך תקופה זו – מתהליך ההקמה ועד לימים אלו, בהם בית החולים פועל ומשרת את תושבי אשדוד והסביבה, התרגשנו לחוש את הציפייה של אנשי האזור, שהמתינו לבית חולים בעירם במשך שנים ארוכות. שמחנו להיחשף למסירות ולתחושת השליחות שמביאים עמם אנשי הצוות של בית החולים – מהרופאים, דרך צוותי הסיעוד ועד לצוותי השיווק ושירות הלקוחות. זה כבוד אמיתי לקחת חלק בפעילותו של בית חולים כזה, שמשנה את חייהם של כחצי מליון תושבי אשדוד והסביבה.  

זקוקים לניהול שיווק במדיה חברתית וחדשה? מעוניינים בניהול לדפי פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולתוכן באתר? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *