קורס בנושא מדיה חדשה לעובדי yes


בחודשים האחרונים העברנו לעובדי חברת הלוויין
yes קורס בנושא מדיה חדשה שסקר מגוון נושאים ואירח מרצים נבחרים

ההשפעה של המדיה החדשה – האינטרנט והרשתות החברתיות, על חברות ועסקים, הולכת וגדלה בשנים האחרונות. כיום, אף חברה לא יכולה להתעלם מההשפעה שלה על המודלים העסקיים, על השיווק, על הלקוחות ועל העובדים.

כתוצאה מכך, יותר ויותר חברות מעבירות לעובדים שלהן קורסים והדרכות בנושאי ניו-מדיה שונים. בחודשים האחרונים העברנו קורס שכזה לאחד מהלקוחות שלנו – חברת הלוויין yes, שעבורה אנו מנהלים מגוון דפי פייסבוק וביניהם דף ערוצי הסרטים, דף ערוץ yes Oh, דף ערוץ yes Comedy ועוד. הקורס כלל חמישה מפגשים בני חמש שעות כל אחד ועסק בנושאים שונים מעולם הניו-מדיה: הרקע ההיסטורי להתפתחותה, טכנולוגיות מובילות, ההשפעה של ניו-מדיה על חברות ועסקים, שירות לקוחות בעידן הניו-מדיה, כתיבת תכנים בעידן הניו-מדיה ועוד. בקורס השתתפו כ-20 עובדים בחברה ממחלקות שונות, שקיבלו רקע והעשרה שיסייעו להם באופן אישי ומקצועי.

גבע בפעולה

גבע בפעולה

מרצים אורחים – כוכבים ומומחים

במסגרת הקורס, לצד הרצאות שלנו, התארחה שורה של מרצים אורחים שהציגו את הזווית שלהם בעולם הניו-מדיה. בין המרצים היו גם כמה מהטאלנטים של חברת הלוויין כמו השחקנית איילת רובינסון כוכבת "המשרד", שסיפרה על ההתמודדות שלה עם עולם הניו-מדיה באופן אישי, פרטי ומקצועי וכן השחקן עידו בר-טל כוכב הסדרה "אליפים", שנחשב לאחד המובילים בישראל ברשת הצילומים החברתית אינסטגרם. מרצים נוספים היו לינדה ששון, לשעבר דוברת בכירה במספר גופים, שהציגה את עולם התקשורת והפוליטיקה בעידן הניו-מדיה ועוד והיוצר והמוזיקאי נוי אלוש, שהפך לאחד מהיוצרים הבולטים בישראל בתחומי הוידאו, תוך שהוא ממציא ז'אנרים חדשים המשלבים בין סגנונות שונים ויצר שורה של להיטים ויראליים שכבשו את העולם.

בשיחה עם עידו ברטל

בשיחה עם עידו ברטל

סנונית ואיילת רובינסון

סנונית ואיילת רובינסון

לינדה ששון מרצה

לינדה ששון מרצה

נוי אלוש איז אין דה האוס

נוי אלוש איז אין דה האוס

קבלו קורס – פרונטלי או וירטואלי

כאן ב"סנונית שירותי תוכן" אנו מעבירים קורסים מסוג זה וכן הרצאות בודדות לחברות ולעובדים במגוון נושאים הקשורים לעולם הניו-מדיה. אם אתם מעוניינים במידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ובינתיים אתם יכולים לדפדף במצגות שהעברנו במסגרת הקורס ולהעשיר את עצמכם.

הרצאות הקורס. לעיון במצגות - הקליקו

הרצאות הקורס. לעיון במצגות – הקליקו

תעודה שקיבלו משתתפי הקורס

תעודה שקיבלו משתתפי הקורס

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *