הכירו את הלקוח החדש שלנו – המוסד לבטיחות ולגיהות

לקוח חדש  לסנונית שירותי תוכן – המוסד לבטיחות ולגיהות, גוף שמטרתו לקדם מודעות לנושא תאונות במקום העבודה ובזירות השונות של חיינו ולמנוע אותן

בכל שנה נהרגים בישראל עשרות אנשים שנפגעים בתאונות עבודה. עוד אלפים רבים נפצעים וסובלים מנזקים לכל החיים. המוסד לבטיחות ולגיהות הוא גוף ייחודי שמטרתו לקדם את המודעות לנושא ולעזור לעסקים ולחברות להתמודד עם הסיכונים הכרוכים במקומות העבודה.

המוסד קיים כבר שנים רבות והוקם ב-1954. הוא מסייע בעריכת פעולות הדרכה והסברה בנושא, בעריכת מחקרים, בהכשרת נאמני בטיחות ובסיוע למשרד הכלכלה שאחראי על הפיקוח על התחום.

המוסד לבטיחות ולגיהות

לאחרונה הצטרף המוסד לשורות הלקוחות שלנו בסנונית שירותי תוכן, ואנו מספקים לו מגוון שירותים בתחומי הניו מדיה – ומפעילים את דף הפייסבוק של המוסד שבו מועלים תכנים הקשורים לנושאי פעילותו.

המוסד, מתוקף תפקידו, מייצר תכנים רבים הקשורים להסברה ולהגברת המודעות בנושא הבטיחות. לצד הפעולות הקשורות לתחומים המקצועיים הקשורים לעבודה, מקדם המוסד בשנים האחרונות גם את תחום הבטיחות במעגל החיים השלם, מתוך תפיסה כי נושאי הבטיחות מקיפים את חיינו מרגע שאנו נולדים ועד לסיומם, בכל המקומות שבהם אנו נמצאים. בבית, במגרשי המשחקים, בסביבה וכמובן גם בעבודה.

אתם מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק של המוסד אותו אנו מנהלים וכן באתר שלו, שבו תמצאו חומרים רבים אודות פעילותו.

Share
פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *