פייסבוק מעודדת מנהלי דפים להזמין חברים דרך האימייל

פייסבוק מקדמת יישום המאפשר למנהלים להזמין לדפים אנשי קשר מהאימייל וב-Windows Live Messenger, ישירות מתוך פייסבוק. ככה זה עובד – קבלו מדריך למשתמש

חלק ממנהלי הדפים בפייסבוק גילו בימים האחרונים יישום המאפשר להם להזמין לדפיהם דרך פייסבוק אוהדים מרשימות אנשי הקשר שלהם בשירותי האימייל וב Windows Live Messenger. היישום החדש טרם הושק במלואו, הוא עדיין לא נכלל במערך העזרה של פייסבוק ומנסיוננו אינו עובד בצורה חלקה. היישום עשוי להופיע בדפים בעלי מספר אוהדים מצומצם ולפי ההערכות אינו מופיע בדפים להם למעלה מ-20 אלף אוהדים. 

עם זאת, אין ספק שכשיעבוד ויושק במלואו, עשוי היישום לשמש ככלי נוח ויעיל למנהלי דפים הנמצאים בתחילת דרכם, ולסייע להם להתמודד עם אחד מהאתגרים הבולטים העומדים בפניהם – גיוס אוהדים לדפי הפייסבוק.  נתקלתם ביישום החדש? קבלו מדריך למשתמש:

מה זה זה?

היישום מאפשר לעסקים לשלוח הזמנה לדפיהם לרשימות תפוצה קיימות של אנשי קשר, אם אלו מוטמעות בשירות אימייל, ב-Windows Live Messenger או בקבצי אנשי קשר מתאימים. היישום מאפשר להזמין עד 5000 אנשי קשר. קצת היסטוריה: כלי זה הוא עדכון של כלים קודמים כמו היישום בעל השם המבלבל Tell your fans שהוסתר עד כה אי שם במנגנון עריכת הדפים. כעת זוכה היישום לשם ברור בהרבה ומוצף לקדמת תצוגת הדף אותה רואים המנהלים. 

אז איך משתמשים ביישום החדש?

  1. לוחצים על הקישור "Invite Email Contacts" שחלק ממנהלי דפי הפייסבוק יראו בצד הימני של דפים אותם הם מנהלים

 

2. בוחרים את החשבון שמתוכו רוצים לשאוב את אנשי הקשר

3. אם מדובר בחשבון של גוף שמתיר לפייסבוק לשאוב את פרטי אנשי הקשר, תתבצע טעינה אוטומאטית של אנשי הקשר. אם מדובר בגוף שאינו משתף פעולה עם פייסבוק, כגון Gmail של האויבת המרה גוגל, יתבקש הגולש לטעון רשימת אנשי קשר מוכנה. כך יוצרים רשימה כזו ב-Gmail (את ההסבר מספקת פייסבוק).

4. לאחר שמירת קובץ אנשי הקשר יש לטעון אותו ולהעלותו לפייסבוק.

5. בשלב הבא תתבקשו לאשר אלו אנשי קשר יוזמנו, לבחור את שפת ההזמנה (גם עברית בתפריט), לאשר את הנוסח שלה – וזהו. תיהנו!

Share
פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות בנושא פייסבוק מעודדת מנהלי דפים להזמין חברים דרך האימייל

  1. מאת אורטל כהן‏:

    פתחתי מייל בגוגל (גימייל) כולל סיסמא והכל (בצור חשבון) ואיני מצליחה להיכנס כבר לפייסבוק מה אני עושה

    • מאת סנונית ליס‏:

      היי אורטל, לפני שניתן להיכנס לחשבון הפייסבוק יש לפתוח אימייל שמקבלים מפייסבוק לאחר ההרשמה ולעקוב אחרי ההוראות. אפשרות נוספת היא ששכחת את הסיסמה, במקרה זה לחצי על "שכחתי סיסמה" ותקבלי חדשה. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *