fbpx

מה אנחנו עושים

גיבוש אסטרטגיית ניהול תוכן ושיווק במדיה חברתית: נסייע לכם להבין ולאפיין את מהלכי התוכן והשיווק במדיה חברתית – לבחור באילו ערוצים נכון שתפעלו, ולנהל את פעילות השיווק שלכם בערוצים וירטואליים אלו.

אפיון שפה: מי אתם? איך אתם רוצים להתבטא ולהיתפש? כיצד תעשו זאת? נעזור לכם למצוא את הקול שלכם ולהשמיע אותו במדיה מודפסת, חדשה וחברתית.

שיווק במדיה חברתית: ננהל עבורכם ערוצי מדיה חברתית כגון דפי פייסבוק, קבוצות וקהילות פייסבוק, חשבונות אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין, טיקטוק, טלגרם, אתרים, בלוגים ופורומים. אנו מתמחים בהבאת עולם התוכן של המותג לערוצי המדיה החברתית המתאימים לו, תוך ניהול שיחה פעילה ויצירת אנגייג'מנט סביב ערכי המותג.

קידום ממומן: אנו מנהלים הן את פעילות התוכן, והן את פעילות הקידום הממומן בעבור לקוחותינו בערוצי המדיה החברתית, על פי צורכיהם והגדרות התקציב שלהם.

כתיבת תוכן לאתרים: אנו מתמחים בכתיבה ובעריכה של תכנים לאתרים, וכן למדיה חברתית, למגזינים, לבלוגים מקצועיים ועוד.

עיצוב תמונות ועריכת סרטונים: אנו מתמחים ביצירת תוכן ויזואלי למדיה חברתית – יצירת אימג'ים וסרטונים מותאמים לזירות הניו מדיה, שיסייעו לכם להעביר את המסרים שלכם באופן הברור ביותר.

ניהול משברים במדיה חדשה: כמי שעובדים זה יותר מעשור עם המותגים המובילים במשק, יש לנו ניסיון רב במניעת ובניהול משברים במדיה חדשה. נייעץ לכם כיצד לדברר מסרים רגישים, כיצד למנוע משברים ולנהל אותם בזירות רגישות אלו, במקרה שיתרחשו.

בניית קהלים: אנו מתמחים בפילוח, בזיהוי, באיתור ובבניית קהלים במדיה חדשה – ובהבאת התכנים הרלוונטיים – לקהל היעד הרלוונטי, כדי להגיע לתוצאות המיטביות עבורכם.

קידום אתרים: יש לכם תכנים ברשת? יופי! עכשיו אתם ודאי רוצים שהלקוחות שלכם יגיעו אליהם בחיפוש מילים הקשורות אליכם במנועי חיפוש. אנחנו מתמחים מבצעים כתיבת תוכן לאתרים באמצעות מאמרי SEO.

ניטור תכנים ברשת: מה לקוחות כותבים עליכם ברשת, איזו ביקורת יש להם עליכם, מה הם מחפשים וממה הם מרוצים? אנחנו נעזור לכם לגלות את כל זאת בעזרת תוכנות ניטור תכנים מתאימות, ונכין דוחות מקיפים.

מחקר בתחום התוכן: אנו מספקים מחקרים מעמיקים בתחומי תוכן, ניו מדיה וסלולר, הכוללים סקירה וניתוח של מגמות שוק בארץ ובעולם והמלצות אופרטיביות לפעילות עתידית.

ניהול תוכן – מודל העבודה שלנו

כתיבת תוכן לאתרים – מקורי ומותאם: מטרתנו היא ליצור עבור כל לקוח שייצג אותו באופן המתאים לו ביותר ויענה על צרכיו בזירות הנחוצות לו. אנו שמים דגש על עבודה מוקפדת, על ליווי אישי ועל שביעות רצון מלאה של כל לקוח.

מנהלים בשבילכם: עם "סנונית תוכן", תעבדו ישירות מול מייסדי ומנהלי החברה שמנהלים בעצמם את לקוחות החברה ואת פעילות התוכן, ומפקחים על כל פעילות החברה באופן אישי ומוקפד.

שקיפות מלאה: אנו מאמינים בשקיפות מלאה גם בגזרת התקציב. איננו נוטלים עמלה על תקציבי הפרסום והקידום הממומן אותם אנו מנהלים, על מנת שתקציבים אלו יוקדשו כולם למען קידום העסק שלכם.

אצבע על הדופק: אנו ערוכים לזהות את המגמות המתחדשות בעולמות המדיה החברתית כל העת, ומתאימים את התוכן ואת תכנית העבודה למגמות אלו באופן מתמיד, כדי שהמותג יישאר רלוונטי ועדכני.

עובדים איתכם: אנו רואים את עצמנו לא רק כספקים, אלא גם כשותפים של לקוחותינו. ככאלו, אנו מעמידים לרשותכם את ניסיוננו בשירותי ניהול תוכן  ושמחים לא רק לנהל פעילות שוטפת עבורכם, אלא גם לייעץ לכם כיצד לנהוג במדיה חברתית וחדשה, ולסייע לכם להכריע בכל דילמה ושאלה, כחלק מפעילותנו.

אנחנו פועלים מול לקוחותינו במגוון מודלים עסקיים, המותאמים לכל לקוח: תשלום בעבור פרויקט, ריטיינר חודשי קבוע ועוד. עבור כל לקוח, אנו מנהלים את זירות התוכן הרלוונטיות עבורו. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך – החל משלב זיהוי הצרכים, דרך אפיון ובחירת הפתרון הרלוונטי, יישומו, ומעקב אחר התוצאות. בכל שלב, אנו מלווים אתכם אישית, יד ביד, ומספקים לכם מענה ישירות בכל הקשור לשירותי ניהול תוכן.