שיווק תוכן ברשתות

בעבר, חלוקת התפקידים בעולם התקשורת הייתה ברורה: מעטים יצרו תוכן ורבים צרכו אותו. התפתחות רשת האינטרנט, ועמה אתרי אינטרנט, אתרי תוכן גולשים ורשתות חברתיות, שינו מן הקצה אל הקצה את האופן שבו אנו מתקשרים זה עם זה. כיום, כמעט כל אדם הוא יצרן תקשורת שבידיו כלים להציג את עצמו, לפרסם את עמדותיו, את חוויותיו, ליצור קשרים והכרויות – על גבי רשת האינטרנט.

פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב, טיקטוק – הם כבר מזמן לא רק אתרי אינטרנט. אלו זירות שכולנו מרבים לשהות בהן, מנהלים בהן את חיי החברה והפנאי שלנו ומשתמשים בהן על מנת להציג את עצמנו מבחינה אישית ומקצועית. 

שיווק תוכן – חשיפה לחברות, עסקים ועמותות

כיום, ברור לכל מותג, עסק, חברה או עמותה – כי יש צורך להראות נוכחות ברשתות החברתיות על מנת לשמור על קשר עם הלקוחות, לנהל את המוניטין, וליצור קשר עם לקוחות חדשים.

איך עושים את זה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו ב"סנונית תוכן", חיים ונושמים מדיה חברתית. אנו מכירים מדיה זו לעומקה, מתמצאים בה ובשפה שלה ופועלים זה שנים במגוון רחב של זירות מדיה חברתית, באמצעות כלים של שיווק תוכן. 

אנו מנהלים בעבור חברות, מותגים ועמותות פעילות במדיה החברתית ומסייעים לגופים לייצג את עצמם באופן המתאים ביותר להם ולצורכיהם. אנו מקיימים עבור לקוחות פעילות במדיה חברתית במגוון מודלים, מתכננים את פעילות הרשת באופן אישי עבור כל לקוח ומפתחים אותה לפי צרכיו.

מאחורינו ניסיון בן יותר מעשר שנים בניהול של שיווק תוכן בעבור חברות וארגונים מהמובילים במשק ובהם yes, בנק הפועלים, אסותא מרכזים רפואיים, מרכז השלטון המקומי, אמריקן לייזר, אגודת צער בעלי חיים, מותגים בינלאומיים דוגמת Clarins ו-Somy Mobile וכן עסקים בינוניים וקטנים. נשמח לסייע גם לכם להשתמש בזירות אלו באופן שיקדם אתכם ואת החברה, המותג או העסק שלכם.

שיווק תוכן ברשתות המתאימות

אנו מסייעים למנהלים, חברות, מותגים, אגודות, עסקים בינוניים וקטנים, לבחור את זירות המדיה החברתית המתאימות להם, לייסד את נוכחותם ברשת ובמדיה חברתית, ולתחזק אותה. אנו מנהלים בזירות אלה הן יצירת התוכן, והן את הקידום הממומן, בשקיפות מלאה תוך דיווח מתמשך ומתעדכן. אנו מאמינים שיש לבצע קידום ממומן ברשתות חברתיות, בשיטת "השקיפות המלאה" הייחודית לנו, בה אנו מפרידים בין תקציב יצירת תוכן לתקציב שיווק תוכן, ולא לוקחים עמלה מתקציב הפרסום, כדי שתקציב זה כולו יעמוד לרשות העסק שלכם.

כמי שבאים מתחום התוכן ועוסקים בו, אנו מאמינים בערך הרב של שיווק תוכן במדיה חברתית. אנו לא רק יוצרים עניין סביב לקוחותינו במדיה חברתית, אלא גם מקפידים ששיח זה יהלום את אופי המותג וישרת אותו לאורך זמן.

אם אתם רוצים לפגוש את לקוחותיכם במקום שבו הם נמצאים, צרו עמנו קשר.