"אסותא מרכזים רפואיים" – לקוח חדש ל"סנונית שירותי תוכן"

על סגירת המעגל שלי – עבודה עם אסותא מרכזים רפואיים, שם עברתי ניתוח ששינה את חיי לפני שנים ספורות

רוב מי שהכירו אותי בשנים האחרונות בחיי כנראה לא יודעים שאת שנות העשרים שלי העברתי בהילוך נמוך מאד מבחינה גופנית. בסוף שירותי הצבאי פרצתי דיסק בגב התחתון, פציעה ששינתה את חיי לחלוטין. מאדם שמתקשה להישאר יותר מיומיים ברצף במיקום גיאוגרפי אחד ושמעדיף לבזבז על שינה כמה שפחות שעות, הפכתי למי שנאלץ לחשב כל חצי שעת ישיבה או הליכה של 100 מטרים. על כל "חריגה" שכזו שילמתי בהתקף כאבי גב מטמטם שיכול היה להימשך גם חודשים. כאבי הגב המתמשכים הובילו אצלי להתפרצות של תסמונת בשם פיברומיאלגיה, הכרוכה בכאבי שרירים וגידים.

הפציעה הזו הפכה את חיי למה שהם היום, בעקבותיה למדתי באוניברסיטה הפתוחה, התמסרתי לכתיבה ולחיים ברשת, התמסרות שהפכה גם לעסק (די מצליח, מה אתם יודעים) שמנוהל מהבית. ישיבה של שעות ארוכות בכיתה או במשרד פשוט לא היו אפשריים עבורי. לשמחתי היה לי די מזל כדי למצוא דרכים אחרות.

ארבעה ברגים וגעגוע

נקודת מפנה משמעותית מאד בסיפור שלי חלה לפני כשלוש שנים, אז עברתי ניתוח לקיבוע חוליות הגב התחתון. מדובר בניתוח לא פשוט שעלולות להיות לו השלכות קשות והתלבטתי אם לעבור אותו במשך כמעט עשור. בסופו של דבר בחרתי לעבור את הניתוח באסותא, שם יכולתי לבחור במנתח (פרופ' יזהר פלומן מהמרכז לניתוחי גב באסותא רמת החייל), לדעת שלא יתחלף במנתח תורן אחר ברגע האמת, לתאם תור לניתוח תוך שבועות ספורים ולא תוך חודשים ארוכים ועוד שלל יתרונות.

מאז איכות החיים שלי השתפרה לאין ערוך. נכון, הטריאתלון ייאלץ כנראה להמשיך להתקיים בלעדי, אבל אני כבר לא צריכה לחשב כל דקת ישיבה או הליכה, עברתי היריון בהצלחה ואני אפילו סוחבת את הילד שלי, שכבר שוקל יותר מעשרה קילוגרם – מבלי להתפתל מכאבים – דברים שלא יכולתי לדמיין לפני שנים ספורות.

בחודשים האחרונים אני זוכה לסגור מעגל מרגש במיוחד. מרכזי הבריאות של אסותא הפכו ללקוח שלנו, בסנונית שירותי תוכן. אנו מנהלים את דף הפייסבוק של רשת מרכזי אסותא, המונה כיום למעלה מ-10,000 אוהדים ושמחנו ללוות את החברה בדרכה להפוך לבית החולים הישראלי הפופולארי ביותר ברשת הפייסבוק.

קצת על אסותא

אסותא היא רשת בתי החולים הפרטיים הגדולה בישראל. הרשת כוללת ארבעה בתי חולים – בתל אביב, ראשון לציון, חיפה ובאר שבע, ועוד שלושה מרכזים רפואיים מתקדמים, אשר מספקים שירותי בריאות למבוטחי כל קופות החולים כמו גם למטופלים פרטיים.

רשת בתי החולים, אשר פועלת בפיקוח משרד הבריאות ובכפוף לחוק ביטוח בריאות ממלכתי, נמצאת בבעלותה של קופת החולים "מכבי שירותי בריאות", אך מעניקה שירותים רפואיים לכל קופות החולים, חלקם ללא תשלום ובמסגרת טופס התחייבות של הקופה, וחלקם בהשתתפות עצמית.

בפעילות הפייסבוק של החברה אנו משלבים מידע רפואי חשוב, עצות חיוניות, אירוחים וראיונות בלתי אמצעיים עם רופאי אסותא, שבאמצעותם יכולים הגולשים להכיר טוב יותר את המטפלים אותם הם פוגשים במרכזים הרפואיים.

תענוג לשתף פעולה עם הגוף הזה המספק ללקוחותיו את השירותים הרפואיים המתקדמים ביותר מבלי לוותר על מענה אדיב, רגיש, זריז,  ועל יחס האנושי – החשובים לכל אחד מאתנו, במיוחד כשאיננו במיטבנו.

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי, ניהול דפי פייסבוק, ניהול תחרויות בפייסבוק, פייסבוק, שיווק ברשתות חברתיות.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *