גלריה נגא – לקוח חדש לסנונית שירותי תוכן

הכירו לקוח חדש של סנונית שירותי תוכן – גלריה נגא, אחת מהגלריות המובילות בישראל

באחרונה הצטרף אלינו ל"סנונית שירותי תוכן" לקוח חדש ומעורר השראה במיוחד – גלריה נגא, אחת מהגלריות הבולטות והמובילות בישראל. הגלריה, הממוקמת ברחוב אחד העם 60 בתל אביב, נוסדה בשנת 1994 ומנוהלת על ידי נחמי גוטליב ועדינה אלשיך.

גלריה נגא מתמקדת באמנות עכשווית איכותית ומציגה כמה מהאמנים הישראלים הבולטים הפועלים כיום בעולם. בחלל הגלריה הבהיר ורחב הידיים מוצגות תערוכות לאורך כל השנה, כאשר כל תערוכה מוצגת למשך מספר שבועות. הגלריה עורכת עם אמניה גם מפגשי שיח גלריה, בהם מוזמן הקהל לשוחח עם האמנים על תערוכותיהם. כמו כן מארחת הגלריה באופן שוטף סיורי גלריות ומבצעת מפעם לפעם מכירות ואירועים מיוחדים.

אורי גרשט

בין אמני הגלריה ניתן למצוא את אורי גרשט – Ori Gersht – אחד מהצלמים הישראלים המוכרים והמוערכים ביותר בעולם. ביצירותיו בוחן גרשט את גבולות אמנות הצילום ומאתר אותם מבחינה טכנית ותוכנית. בעבודותיו המרתקות, מציב גרשט לא פעם ניגודים מטלטלים – הוא מציג הרמוניה ואי סדר זה לצד זה, מפגיש בין יופי לבין חורבן.

יצירותיו של גרשט הוצגו ונכללות באוספיהם של כמה מהמוזיאונים המובילים בעולם כגון: מוזיאון גוגנהיים, הטייט בריטן וטייט מודרן בלונדון, מוזיאון גטי, ויקטוריה ואלברט מוזיאון בלונדון וכאן אצלנו בישראל – מוזיאון תל אביב ומוזיאון ישראל.

קרן ציטר

יוצרת ישראלית בולטת נוספת שנמנית בין אמני גלריה נגא היא קרן ציטר – Keren Cytter – שתערוכתה "Video Art Manual" הוצגה בגלריה לפני כשלושה חודשים. ציטר היא אמנית מגוונת במיוחד. היא יוצרת וידאו, פועלת בתחום המחול וגם כותבת, כשבאמתחתה שירים, תסריטים, נובלות ורומנים. בתחום הפילמאי יוצרת ציטר עבודות הנעות בין וידיאו ארט לבין קולנוע ניסיוני. תסריטיה דנים במוסכמות, בטקסים חברתיים, בקלישאות ובהשפעתן על תפישתנו.

עבודותיה של ציטר הוצגו בשלל תערוכות יחיד בכמה מהמוזיאונים הבולטים בעולם וביניהם: הסטדליק באמסטרדם, מוזיאון המר בלוס אנג'לס, הטייט מודרן בלונדון ועוד. ציטר נבחרה על ידי כתב העת "פלאש ארט" לאחת מ-100 האמנים המבטיחים ביותר של 2009 ועל ידי מגזין "ארט פורום" לאחת מ-100 האמנים החשובים והמשפיעים של 2006 ו-2007.

אמנים נוספים המיוצגים בגלריה נגא הם: שוקי בורקובסקי, מוש קאשי, אורלי מיברג, אתי יעקבי, נגה אנגלר ועוד.

אנו מנהלים את דף הפייסבוק של גלריה נגא, המהווה חלון תצוגה וירטואלי למתרחש במקום וזירה לשיח בנושאי אמנות. בנוסף, אנו כותבים תכנים וספקים שירותי SEO לאתר הגלריה.

מי שמכיר אותי מקרוב יודע שאמנות היא חלק מה-DNA שלי. אמי, צילה ליס, היא אמנית שיוצרת כל חיה. היא הציגה עשרות תערוכות וליוותה מאות תלמידי תיכון אותם לימדה אמנות מעשית. הזיכרונות המוקדמים ביותר שלי ספוגים בניחוח צבעי שמן, בד ודבק. משמח אותי במיוחד שבמסגרת עבודתי יוצא לי שוב לגעת בעולם האמנות בזכות הלקוח המיוחד הזה.

גלריה נגא - המציגה בימים אלה את תערוכתו של מתן בן טולילה

גלריה נגא – המציגה בימים אלה את תערוכתו של מתן בן טולילה "הליכות ירח"

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי, כתיבה, פייסבוק, תוכן.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *