חדש: שני אתרים חדשים שכתבנו ל"אסותא מרכזים רפואיים"

כבר שנים רבות שאסותא הוא בית החולים הכירורגי הגדול בישראל. מזה כשלוש שנים, אנו מלווים את אסותא בפעילות בניו מדיה – ומייצרים עבורה תכנים למגוון פלטפורמות. אנו מנהלים את פעילות הפייסבוק של אסותא מרכזים רפואיים בעברית, הכוללת ניהול דף פייסבוק המונה כ-100 אלף אוהדים, דף פייסבוק לבנק הזרע אסותא Superm וקבוצות תמיכה מקוונות, וכן כותבים תכנים לאתר החברה ולמגזינים מטעמה.

בחודשים האחרונים הושקו באתר אסותא שני אזורים חדשים, אותם כתבנו בסיוע מומחי אסותא. האזורים מספקים מידע נרחב ונדרש בשניים מהתחומים הבולטים בפעילות אסותא: תחום הבריאטריה ומרכז המומחים.

מיניסייט "מרכז המומחים של אסותא"

מרכז המומחים של אסותא מספק מענה לכל אדם שזקוק לטיפול או לייעוץ רפואי, בנוגע לבעיה ספציפית. מרכז המומחים של אסותא מאפשר לפונים אליו לאתר את הרופא המתאים ביותר לבעיה ממנה הם סובלים, לתאם עם המומחה תור בזריזות ובמחיר נוח. במרכז פועלים מאות מהרופאים המובילים, המנוסים והבכירים בארץ ממגוון תחומים. אתם מוזמני לבקר ב"מיני סייט" שכתבנו בנושא בעבור אסותא מרכזים רפואיים.

 

מיניסייט "המרכז הבריאטרי" של אסותא

בריאטריה היא התחום שמרכז את הטיפול הניתוחי בחולים הסובלים מהשמנת יתר חולנית המסכנת את בריאותם. בישראל עוברים מדי שנה אלפי אנשים ניתוחים מסוג זה, חלק לא מבוטל מהם במרכזי אסותא. הניתוחים מסייעים לירידה ניכרת במשקל, לאיזון מדדים הקשורים בסוכרת ובלחץ דם גבוה, ומאפשרים לעוברים אותם להתחיל בחיים בריאים יותר המבוססים על דיאטה מאוזנת. מוזמנים לבקר ב"מיני סייט" שמוקדש לנושא.

 

אסותא

אסותא

 

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי, כתיבה, תוכן,‏ עם התגים , , , , , , .‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *