עושים חיים ברשת

מזה מספר חודשים אנו מנהלים את פעילות המדיה החברתית של אגודת "צער בעלי חיים בישראל – תל אביב" באחרונה אירחה האגודה מובילי דעת קהל במדיה חברתית. האורחים הפיצו את פעילות האגודה במדיה החברתית וסייעו לעשרות אלפי גולשים נוספים להתוודע לפעילותה

אם אתם עוקבים אחרי הפייסבוק האישי או הטוויטר שלנו, בטח כבר התוודעתם למנהלים האמיתיים של "סנונית שירותי תוכן": אושי, לואי וגרי – שלושה חתולים דעתניים, או כפי שאנחנו אוהבים לכנות אותם – חברי הדירקטוריון שלנו.

בחודשים האחרונים זכינו לחבר בין אהבתנו למדיה חברתית לבין אהבתנו לבעלי חיים באמצעות ניהול פעילות המדיה החברתית של אגודת "צער בעלי חיים בישראל – תל אביב". במהלך תקופת פעילותה במדיה החברתית צברה האגודה כבר כ-6,000 אוהדים וחברים בפייסבוק. בשבועות האחרונים החליטה האגודה להרחיב את פעילותה במדיה החברתית והזמינה כמה ממובילי הדעה הבולטים ברשת הישראלית לסיור באגודה הפועלת ברחוב הרצל 159 בתל אביב.

במסגרת האירוח קיבלו מובילי דעת הקהל סיור אישי באגודה, בו הוצגו בפניהם הפעילויות השונות שמבצעת האגודה. המשתתפים פגשו בין השאר כמה ממאות הכלבים ששוהים בכלביית האגודה ומחפשים לבית, ליטפו את החתולים שמחכים לאימוץ, פגשו את העייר החדשה שנולדה רק כמה שעות לפני כן לחמורה שמטופלת במקום, הכירו כמה מהסוסים במקום וזכו לפגוש באופן אישי גם עיט שהגיע אל האגודה כשהוא פצוע. כמו שאתם מבינים, בעמותת צער בעלי חיים בתל אביב מטופלים שלל מינים של בעלי חיים. האורחים צילמו את האירוע, צייצו בטוויטר, העלו עדכוני פייסבוק ופוסטים בנושא ובכך עזרו לאגודה לזכות בעשרות אלפי חשיפות במדיה החברתית.

פוגשים את העייר גולדה

 

עושים לייק לעייט

 

ביקור אישי בפינת החי של האגודה

חברו הטוב של האדם – גם ברשת

"צער בעלי חיים בישראל – תל אביב" היא אגודה ללא מטרות רווח. זו האגודה הוותיקה ביותר בישראל בתחום, היא הוקמה כבר בשנת 1927 ובשנה הבאה תציין 85 שנות פעילות. האגודה מנוהלת בעיקר על ידי מתנדבים וממומנת בעיקר באמצעות תרומות. בנוסף היא מקבלת מעט תקציבים ממשלתיים וכן גובה תשלומים תמורת שירותים וטרינריים שהיא מעניקה לקהילה במחירים מסובסדים.

הכלבים והחתולים שמגיעים לאגודה מיועדים לאימוץ והאגודה עושה מאמצים רבים כדי למצוא להם בתים חמים. חלק ניכר מפעילות האגודה במדיה החברתית מיועד למצוא מאמצים פוטנציאליים בעבור בעלי החיים באגודה. למרבה הצער, בכל שנה ננטשים בישראל כ-100 אלף כלבים ועוד שני מיליון חתולים חיים ברחוב. מספר המאמצים נמוך בהרבה והאגודה עושה מאמצים כדי להגדיל אותו. חברי דף הפייסבוק של האגודה חולקים זה עם זה את אהבתם לבעלי חיים, מסייעים לאגודה לפעול, משוחחים בנושא טיפול בבעלי חיים וסיוע להם ונהנים גם לדון בחוויות מעולם גידול בעלי החיים.

בין השאר מסייעים חברי הפייסבוק לאגודה למצוא שמות לבעלי חיים המגיעים לאגודה. בפעילות שזכתה באחרונה לתהודה רחבה, עזרו חברי הפייסבוק למצוא שם לעייר הצעירה. עשרות גולשים הציעו לעייר החמודה שמות וצוות האגודה בחר ביניהם לבסוף את השם "גולדה". הפעילות זכתה לסיקור מיוחד בעיתון "ישראל היום".

אמצו ללבכם

אגודת "צער בעלי חיים בישראל – תל אביב" היא האגודה היחידה בישראל ששעריה פתוחים לקליטת כל בעל חי המובא אליה. האגודה עובדת על פי עקרון של "אימוץ אחראי" שנועד למצוא לכלבים ולחתולים שבאגודה בית חם ומאמצים שיתחייבו לטפל בהם לאורך זמן. זאת על מנת להבטיח שבעל החיים יגדל בביתו החדש במשך כל ימי חייו. האגודה פועלת במשך שבעה ימים בשבוע. שירותי האימוץ פועלים בכל יום חול בין השעות 8:00-20:00, ביום שישי 8:00-14:00 וביום שבת 11:00-14:00.

מלבד שירותי האימוץ מפעילה האגודה גם מרפאה וטרינרית במחירים מסובסדים שבעה ימים בשבוע, שירותי פנסיון המיועדים לאירוח בעלי חיים שבעליהם בחופשה ושירותי חילוץ והצלה של בעלי חיים במצוקה.

כמו כן פועלת האגודה בתחום החינוך ומפעילה מחלקה לחינוך להומאניות. המחלקה מארחת מדי שנה מאות קבוצות ועורכת פעילויות בבתי ספר על מנת לחנך את הציבור לאחריות וכבוד לבעלי החיים. האגודה פעילה גם בקידום הצעות חוק רלוונטיות בכנסת למען זכויות בעלי החיים.

אם אתם רוצים לסייע לאגודה אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות פעילות במדיה החברתית שתעזור להגדיל את קהל האוהדים בדף הפייסבוק שלה ולהפיץ את מסריה. אתם מוזמנים לגלוש לדף הפייסבוק של האגודה בכתובת זו: https://www.facebook.com/SPCAIL, ללחוץ על לייק, להזמין את חבריכם לדף ולהפיץ את התכנים. כל עזרה שכזו תסייע לאגודה להמשיך בפעילותה החשובה ולמצוא בתים מאמצים חמים לבעלי חיים נוספים.

הצטרפו לדף הפייסבוק של אגודת "צער בעלי חיים בישראל – תל אביב": https://www.facebook.com/SPCAIL

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי, כתיבה, שיווק ברשתות חברתיות.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *