פאודה – סיפור הצלחה

מאז שנת 2010 אנו מספקים לחברת yes שירותי כתיבת תוכן וניהול מדיה חברתית. במסגרת פעילות זו, אנו מנהלים מגוון דפי הפייסבוק של החברה, את פעילות הטוויטר, ערוצי אינסטגרם וכן עורכים את בלוג החברה המלווה את עולמות התוכן שלה בשלל כתבות ותכנים.

העבודה עם לקוח מסוג זה מאפשרת לנו להגשים את מה שבעבור רבים הוא חלום נכסף, ולהפוך את הגילטי פלז'ר החביב עלינו, צפייה בטלוויזיה, לעבודה של ממש. במרוצת השנים, ובמהלך העבודה, עברנו עם yes הרבה מאוד חוויות – ליווינו סדרות מקור מצליחות וסדרות רכש שמסעירות את העולם, ואנו מלווים שידורי סרטים מרתקים ותכניות דוקומנטריות מטלטלות.

ואז הגיעה פאודה

אבל שום דבר לא הכין אותנו לתופעה ששמה "פאודה", הסדרה המצליחה ביותר בתולדות ישראל, שאותה אנו מלווים במדיה חברתית וחדשה, יחד עם yes, מאז תחילת שידור עונתה הראשונה. בימים אלה מסתיימת העונה השנייה של הסדרה, שזכתה כמו העונה הראשונה, להצלחה מסחררת, שהתבטאה לשמחתנו גם בפעילות במדיה החברתית.

פאודה עונה 2. תמונה: yes

דף הסדרה בפייסבוק הגיע ל-100,000 אוהדים באופן אורגני וחשבון האינסטגרם צבר 20,000 עוקבים תוך כמה חודשים. בדף עצמו עלו אלפי תגובות בכל שבוע, כשהשיח סביב העלילה והמתרחש בה היה סוער ומלא אמוציות.

התגייסנו ליחידה

ניהול של ערוצי מדיה חברתית מסוג זה כרוך בלא מעט אתגרים מורכבים – ובראשם השאלה עד כמה להתייחס לעלילה עצמה, מחשש לעשות ספוילרים לצופים שלא רואים את הפרקים בזמן אמת. אתגר נוסף שעמד לפתחנו הוא לייצר לדף עולם תוכן משלו, שמצד אחד יותאם ויתכתב עם השפה והעולם של הסדרה עצמה, אבל מצד שני יצליח גם לחרוג מהעלילה.

לשמחתנו, בעזרת צוות הניו מדיה המסור של החברה, בעזרת יוצרי ושחקני הסדרה עצמם שגילו מעורבות פעילה, וכמובן בעזרת הגולשים שיצרו הרבה מאוד תכנים מקוריים מעולים, הצלחנו.
ועכשיו – כמו כולם – גם אנחנו מחכים לעונה 3!

אינסטגרם פאודה

זקוקים לניהול שיווק במדיה חברתית וחדשה? מעוניינים בניהול לדפי פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולתוכן באתר? צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *